סוג שירותתחוםסוג
סוג שירותselect
תחוםselect
סוגselect

הזמנות לחתונה בחולון

הזמנות לחתונה חולון הם מוצרים נדרשים עבור אנשים שמחים במדינת ישראל.  על פי חוק, יש להגיש הזמנות אלה, אך יש בהם גם ערך מוסף לאנשים המחזיקים בהם. ראשית כל, זהו כלי בודד מיני רבים, בעזרתו מתאפשר שיווק יעיל של המוצר, על ידי התוויית הלוגו, ופרטי התקשורת שלו. כמו כן, מאפשר המסמך לערוך מעקב עצמי אחר הפעילות. הזמנות יכולות להיות מוצגות בשלל פורמטים, שיובאו במאמר זה.

הזמנות לחתונה בחולון עם לוגו 
מדובר בהזמנות שבחלקן העליון או המרכזי מופיע לוגו. על מנת ליצור מינוף, יש למקם את הלוגו במקום מרכזי של ההזמנה ולדאוג שהוא יושם בצבעיו המקוריים, אם מדובר בלוגו צבעוני. מומלץ להכין לוגו צבעוני, משום שברוב ההזמנות הלוגו שחור לבן: אם מדובר בלקוח שאוסף ומתייק את ההזמנות שהוא מקבל מספקים, הקבלה הזו עלולה לבלוט יותר מהיתר, וזה עלול לגרום לו לחזור אליכם – כנותני השירות, אם הוא זכר אתכם לטובה. 
על פי רוב, הדפסת הזמנות לחתונה בבית דפוס תעלה ביוקר יחסי להדפסה בשחור לבן, אך מי שמחליט להדפיס קבלה כזו צד את עיניהם של רבים המקבלים אותה לידיהם. 

הזמנות  עם טבלאות
הטבלאות המופיעות בהזמנות אלה מכילות הן מידע על המוצר הנמכר, והן מידע על אמצעי התשלום. הצרכן יכול להירשם בטבלת המידע על המוצר, או להירשם בשדה המצוי מעל לטבלאות, שדה בשם "לכבוד". למעט שדה זה, הטבלה מכילה שני שדות נוספים: שם ההזמנה, והסכום הכספי ששולם.

הטבלה השנייה היא טבלת אמצעי התשלום. על פי רוב מעליה מופיעה כותרת עם סימון של אחד מבין השניים: מזומן או צ'ק. במידה ומדובר בקבלה עבור  חנויות, מרכולים וצרכניות, היא תופק עם תוכנה. התכנה מציעה גם את שדה "כרטיס אשראי" עם 4 הספרות האחרונות של הכרטיס, וסוג הכרטיס.

במידה והתשלום התבצע במזומן, יש לסמן אפשרות זו, והקבלה מוכנה בפני הלקוח. במידה והתשלום התבצע בצ'ק, יש למלא את פרטיו בטבלה הייעודית, שתכיל בדרך כלל: מספר צ'ק, מספר חשבון, מספר בנק, מספר סניף וזמן פירעון בפורמט dd/mm/yyyy. 

שורות אלה מחליפות את הטבלאות עליהן פורט בפסקה הקודמת. בקבלה מסוג כזה, שורת "שם הצרכן" היא השורה הראשונה שיש למלא, מתחתיה – שורת "שם המוצר", ומתחתיה שורת הסכום. לאחר מכן יש לוגו כל שהוא, או קו הפרדה רציף, ומתחתיו – פרטי התשלום: בשלב הראשון – מזומן או צ'ק. בשלב השני, פרטי הצ'ק כמו בנוסח מהפסקה הקודמת. ישנם  המשלבים שורות להשלמה עם טבלאות, כאשר בדרך כלל פרטי המוצר נכתבים בטבלה, ופרטי התשלום נכתבים בשורות מתחת לטבלה.
:
:
:
...Loading...