סוג שירותתחוםסוג
סוג שירותselect
תחוםselect
סוגselect

הדפסת הזמנות לחתונה בירושלים

הזמנות לחתונה אלה חייבים להשתמש  – שעברו את סף המס. סף זה משתנה משנה לשנה. המשמעות המעשית של מעבר סף זה – הוא הגעה לחתונה בירושלים בגובה גבוה. כאשר זה קורה, רשויות המס מסווגות מחדש את פעילותך העסקית מעוסק פטור לעוסק מורשה. המשמעות המעשית של מהפך זה היא – חובת אחזקת  הזמנות לחתונה , ולפיכך – חובת תשלום על ההזמנות בצורה טובה. 

מה מכילות  הזמנות לחתונה 
זהו מסמך בגודל A5 על פי רוב, המכיל את השם,  מספר הטלפון והכתובת -  באחת מהפינות העליונות של המסמך. מתחת לרישום, מופיעה כותרת מפורשת  עם צירוף מספרי כלשהוא המעיד . 
ברוב  ההזמנות, יופיעו שתי טבלאות: עליונה ותחתונה. בעליונה, יצוין סוג השירות, שמו של מקבל ההזמנות, והסכום שהקציב לנותן השירות. הטבלה התחתונה היא טבלה המיועדת למשלמים בהמחאות: מי שקיבל תשלום באמצעות צ'ק, ירשום את פרטיו בטבלה זו. 
הנוסח הזה אינו נוסח מחייב, למעט הרישום המפורש של הכותרת. מעצבים הבוחרים לנסח את החלק של רישום הצ'ק בפסקאות רגילות עם קווים למילוי פרטים, במקום בטבלה, וישנם מעצבים שמנסחים  שלמה באופן זה. 

מבנה הטבלאות 
הטבלאות הבאות: בטבלה הראשונה, המייצגת את השירות שהתקבל מהספק, רשומות שלוש עמודות: שם הלקוח, שם השירות, סכום לתשלום. בטבלה השנייה, המפרטת את מפרטי ההמחאה ששולמה, רשומות העמודות הבאות: מס' הצ'ק, תאריך הפדיון, מס' ושם הבנק, מספר הסניף, מספר החשבון, וסכום לתשלום. 

החשיבות השיווקית 
רצוי להדפיס  לוגו, אך במידה ומדובר בלוגו שעלות ההדפסה שלו יקרה, ניתן להסתפק ברישום רגיל. ליד השם יופיע אמצעי תקשורת כל שהוא: מומלץ שתירשם כתובת הדואר האלקטרוני ומספר הטלפון. באופן זה, כולם יגיעו לאירוע וישמחו יחד איתכם שנים רבות. 
הדפסת הזמנות לחתונה בירושלים הן בגדר הכרח. אין לשכוח זאת, ולכן יש למתג אותם בהתאם, ולתת ללקוח הרגשה כי מדובר באדם מקצועי ואמין, שיש לחזור אליו לקבלת שירות נוסף.
:
:
:
...Loading...