סוג שירותתחוםסוג
סוג שירותselect
תחוםselect
סוגselect

הזמנות לחתונה - כמה עולה?

מחיר הזמנות לחתונה הוא מחיר המשתנה בהתאם לסוג שברצונך לצרוך.  הזמנה בסיסית 9.8x12 ס"מ. זוהי ההזמנה הבסיסית ביותר, בה מופיעים רק פרטי אודות, ופרטי ההמחאה שלו, במידה ושילם בצ'ק. רוב מקבלי השירותים לא יסתפקו בקבלה מסוג כזה, ויהיו מעוניינים לקבל מידע אודות נותן השירות. מידע זה מצריך קבלה גדולה יותר, והיא מצריכה הזמנה גדולה יותר.

הזמנות לחתונה עם קבלה בגודל A5, והמחיר משנתנה בהתאם לסוג הנייר וכמות ההעתקים: הזמנות עם 2 העתקים לקבלה יהיו יקרות יותר מהזמנה עם העתק אחד. הזמנות לחתונה עם נייר סטנדרטי יעלו יותר מפנקס עם נייר כימי, והזמנות מועתקות לקבלת ההעתק, יעלו  יותר מפנקס בו יש צורך להשתמש בנייר קופי.

הזמנות לחתונה עם נייר כימי
מחיר הזמנות לחתונה עם נייר כימי נחשבים לנמוכים ביחס לעלות של הזמנות מסוגים אחרים. הדבר נובע משתי סיבות הקשורות אחת בשנייה. הראשונה, החומר הכתוב בהזמנות זו מתכלה כפונקציה של זמן, עד כדי מחיקה טוטלית כעבר שנה – 700 ימים בממוצע. הסיבה השנייה היא איסור של רשויות המס להגיש קבלות על נייר כימי, ככל הנראה עקב סיבה זו. לכן, על האנשים הצורכים נייר מסוג זה להשתמש באמצעי שימור שיבטיחו כי הקבלה תישמר לתקופה ארוכה: למשל – ניילון הקבלות בטרם מגישים אותן לרשויות המס, או צילום שלהן על גבי נייר רגיל. 
הזמנות ללא שימוש בנייר קופי.

אלה רוב פנקסי הקבלות בהם משתמשים עוסקים פטורים ומורשים. הסגולה בהזמנות אלה היא שהנייר הראשון עליו רושמים מכיל חומרים הגורמים לחומר להיות מועתק להזמנות שנמצאות מתחת לאותו נייר. בעבר היה צריך להשתמש בנייר כחול העשוי מדיו, שנקרא "נייר קופי" הנייר היה מושם בין קבלת המקור לקבלת ההעתק והחומר הועתק בזכות הנייר.

סיכום
הזמנות מכילות סוגים רבים של נייר, גודל, וסוג. מחיר הזמנות נקבע בהתאם לנתונים אלה. לעתים הוזלה מופרזת בהזמנות גורמת יותר נזק מתועלת, כמו במקרה של קניית הזמנות לחתונה מנייר כימי, הגורם להתכלות הכתוב עליו. לעתים, יש עניין חיובי בהורדת המחיר, אם מדובר על שירות שהצרכנים שלו לא מבקשים את פרטיו למעט מספרו. זה בדרך כלל קורה בשירותי החניונים בערים הגדולות, ואכן חניונים אלה משתמשים בקבלה קטנה 9.8x12 ס"מ – ככל הנראה מטעמי חיסכון. 

:
:
:
...Loading...