סוג שירותתחוםסוג
סוג שירותselect
תחוםselect
סוגselect

הדפסת הזמנות לחתונה בכפר סבא

הדפסת הזמנות לחתונה בכפר סבא מגיעות בשני אופנים: גודל סטנדרטי -  על גבי נייר A5 במחיר קמעונאי, בהיקף של 25 – 50 יחידות להזמנה, או גודל קטן כאשר ההזמנה מכילה כמה דפים. נייר בדיד יהיה בגודל A4, והוא יכיל 6 חשבוניות קטנות, הניתנות לתלישה באמצעות קווי הפרדה מקווקווים המיועדים לכך. פנקס זה יהיה במחיר סיטונאי, משום שהיקף החשבוניות שהלקוח מקבל – גדול יותר, אך הן יהיו קטנות יותר ויכילו פחות מידע. 

טווח המחירים 
מחיר הזמנות  הוא בממוצע X שקלים עבור  25 יחידות A5 או 25 שישיות על גבי A4. עבור 50 יחידות המחיר הממוצע הוא Y שקלים בהתאמה. תמורת מחיר זה תקבלו הזמנות  המכילות את שם הפעילות, וטבלאות תיעוד: טבלה עם פרטי השירות והסכום ששולם, וטבלה עם פרטי ההמחאות שהתקבלו. 

החשיבות המעשית 
עקב היותה צורך חוקי של כל חתונה שהיא. בנוסף לפן החוקי, גם לבעל יש תיעוד מלא של פעילותו, והוא יכול לדעת כמה כסף נכנס לחשבון העובר ושב שלו עקב אותה פעילות. מחיר משתנה בהתאם לסוג הנייר, ולכן חשוב לבחור בנייר איכותי שלא יהיה מחיק. כך, הנתונים הרשומים עליו יישמרו לאורך זמן, ויבטיחו לך שקט, וגם מעקב יעיל שלך אחרי הפעילות לטווח ארוך. 
בנוסף, הזמנות לחתונה בכפר סבא המעסיקות נותני שירותים ללא קליטה לשורותיהן, מבקשות לקבל  על התקבול הכספי. חברות אלה מעוניינות ליצור מעקב אחר היקף השירות הנצרך על ידי גורמים אלה.

חשיבות העותקים 
מחיר ההזמנות  משתנה גם בהתאם לכמות העותקים שלרשותך. רשויות המס מחייבות הימצאות 2 עותקים נוספים, בנוסף להזמנות המקור, אך לגורמים אחרים להם מגישים הזמנות  אלה, כמו למשל חברות מסחריות המעסיקות אדם מסוים כנגד חשבונית – ניתן להגיש עותק אחד. הטווח בין מחיר  עם 2 העתקים  לעומת מחיר  עם העתק אחד עבור פנקס של 25 – 50 יחידות בממוצע.
:
:
:
...Loading...