סוג שירותתחוםסוג
סוג שירותselect
תחוםselect
סוגselect

הזמנות לחתונה בנתניה

בעידן בו התחרות בשוק החופשי אינה מתבטאת רק באיכות המוצר, אלא גם בהבלטת המוצר כהזמנות לחתונה בנתניה ידוע, חשוב לשווק את המוצר בכמה שיותר אמצעים: כתובים ודיגיטליים כאחד. בתחום השיווק הכתוב, הזמנות לחתונה חשובות משפחה עסק בעולם המערבי ובפרט בישראל. בשונה מאמצעים אחרים כמו כרטיסי ביקור או עלונים, הזמנה היא מוצר כבד יותר, ויש לו פונקציה של היצמדות למתכות מסוימות. לרוב, הן נשלחות בדואר. על מנת לקבוע מחיר הזמנות לחתונה בנתניה יש להחליט על גודל ההזמנה, ועיצוב הקצוות שלה: חדות או מעוגלות.

מחיר הזמנות 
מדובר במגנט בעל מידות 5x8  ס"מ או 5x9 ס"מ, עם צורה מלבנית המכילה קדקודים חדים. מחיר הייצור של מגנט זה יקר משמעותית ממחיר הייצור של עלון או כרטיס ביקור מקרטון, אבל בתי הדפוס מוכרים אותו במכירה סיטונאית בלבד. מכירה זו מוזילה את מחיר המגנט הבודד לטווח המחירים 15 – 30 אגורות למגנט. קביעה מדויקת של מחיר מגנטים לפרסום נקבעת לפי העסקה הסיטונאית עליה סיכם הצרכן עם בית הדפוס. על פי רוב המגנטים יימכרו במספרים עגולים בטווח 1000 – 10000 יחידות. בתי דפוס בודדים יסכימו למכור מגנטים גם בהיקף של מאות בודדות. 

הזמנות לחתונה בנתניה כמגנט
מחיר הגביה למגנט בודד הוא ביחס הפוך להיקף העסקה: המחיר למגנט בעסקה של 2000 מגנטים, יהיה זול יותר מאשר מחירו בעסקה של 1000 מגנטים, וזאת על מנת לעודד את הצרכן לרכוש כמה שיותר מגנטים. 

מחיר מגנט עם קצוות מעוגלות
מדובר בתוספת למגנט, בה הקדקוד מעוגל. זה מעניק לו מראה של צג מחשב או טלוויזיה. מעבר לכך, זהו מהלך אמנותי לא פשוט לביצוע, בו יש לקטום את הקדקודים ולשייף את החלק הקטום על מנת לעגלו. בהינתן הזמנות בטווח 1000 – 10000 מגנטים, טווח מחירי עיגול הפינות בממוצע בהתאם לכמות שהוזמנה, בקפיצות  בהתאם לגודל ההזמנה. המסקנה היא כי מי שמעוניין לעגל את המגנטים שלו, יצטרך לשאת בעלות מחיר מגנטים לפרסום בטווח מחירים של 20 – 40 אגורות למגנט.

:
:
:
...Loading...