סוג שירותתחוםסוג
סוג שירותselect
תחוםselect
סוגselect

הזמנות לחתונה טבע

מגנטים לאירועים הם חדשים בשוק הישראלי באופן יחסי, והצטרפו כיום לרשימת הספקים הבלעדית של מארגני חתונות ואירועים, בשורה אחת עם הצלם והקייטרינג. לפני כ 3-5 שנים, כאשר הענף החל את פעילותו בארץ, מחיר מגנטים לאירועים היה X ש"ח עבור אירוע עם 300 משתתפים. מדובר היה במגנט איכותי, העשוי מחומר אמיד, שהחזיק מעמד בבית הלקוח 4-5 שנים כשהוא שלם, וללא כל סימן או התכלות. 

הזמנות לחתונה בטבע יכולות להיות גם כמגנט. עקב הדרישה ההולכת וגוברת למוצר, במיוחד בחתונות, ובמקביל לעליית יוקר הפקת האירוע, המחיר ירד עקב ירידה בביקושים, והוא עומד היום על Z שקלים לאירוע עם 300 אנשים. עקב כך, נותן השירות נאלץ לצמצם בעלויות של המוצר שהוא מפיק, ומשתמש בחומר אמיד פחות, שמתכלה כליל כעבור 1-6 חודשים. תוך חצי שנה נותר מהמגנט פס חום או לבן של הדבקה, ללא תמונה. לכן, מחיר מגנטים לאירועים של 1000 שקלים הוא זול יותר ממחיר תואם של Yשקלים, משום שהמוצר יחזיק לזמן רב. במידה והדרישה הראשונית של הספק היא סכום זה, יש לוודא שמדובר בחומר עם ציפוי למינציה, שנשמר לשנים רבות.

קביעת מחיר המגנט – פרמטרים שונים
הרכב המחיר מורכב מפרמטרים רבים: בפסקה הקודמת פורטו סוגי החומרים המרכיבים את המגנט, אך זהו לא השיקול העיקרי. צלם מגנטים מפורסם ומנוסה יעלה יותר: מחיר מגנטים לאירועים עם צלם מגנטים מוכשר, ובעל ניסיון בענף החתונות והאירועים, יתרום לייקור המחיר. בנוסף, כמות האורחים באירוע משפיעה על המחיר. בהנחה שכל אורח יקבל לפחות מגנט אחד, הפקת 100 מגנטים תהיה זולה יותר מהפקת 300 מגנטים. ניתן להזמין מגנטים וגם הזמנות  דרך האתר שלנו.

דרכים להוזלת מחיר המגנט ברגע האחרון
במידה ומדובר באירוע עם מספר משתתפים ידוע, אך ניכר כי מתווספים למעגל האורחים אנשים נוספים, ניתן לנסות לשנות את הצעת המחיר עבור המגנטים. ככלל, כדאי לסכם מראש מחיר מגנטים לאירועים במידה ובעל האירוע מצליח להרחיב את מעגל ההזמנות שלו. בכל מקרה אחר לא מומלץ להוזיל את המחיר: הדרכים היחידות לעשות זאת הן – הורדת רמת החומר, שתגרום לשחיקה מוקדמת של המגנט המצולם, או הורדה ברמת הצלם, שתגרום לתמונות פחות מוצלחות להיות מופקות באירוע. 

 
:
:
:
...Loading...