סוג שירותתחוםסוג
סוג שירותselect
תחוםselect
סוגselect

הזמנה לחתונה ובת זוגו

הזמנות הם אמצעי חזק לשמירת לקוחותייך בעתיד. בשונה מהזמנות רגילות, אלה אינם הולכים לאיבוד, ונשארים תלויים על המקרר לזמן רב. חשוב להקפיד על איכות הזמנה, ולמנוע התכלות מוקדמת שלו. לכן אין להתפשר על פחות ממגנט בעל ציפוי למינציה, המונע את ההתכלות. טווח הישרדותו של הזמנה ללא למינציה הוא 1 – 6 חודשים. טווח הישרדותה של הזמנה עם ציפוי למינציה הוא 4 – 5 שנים. כאשר ההזמנה מתכלה, פירוש הדבר הוא שלא נותר דבר מהחומר המעוצב, רק פס ההזמנה עצמו. 

קביעת מחיר הזמנה
המחיר נקבע על ידי גודל ההזמנה. לרוב, מדובר בפרמטר זניח, משום שהזמנה  סטנדרטי היא בגודל 5x8 או 5x9  ס"מ. פרמטר נוסף הוא הימצאות או חוסר הימצאות ציפוי למינציה. ציפוי הלמינציה מייקר את המוצר וקובע מחיר ההזמנה מגנטיים שמתייקר ב X שקלים, אך תוספת זו היא תעודת ביטוח למגנט שלכם, כמבואר בפסקה הקודמת.  פרמטר נוסף אותו יש לקחת בחשבון הוא איכות עיצוב המגנט. אם העיצוב הוא פרי עטך, המחיר נשאר כמ שהוא ועומד על 15 – 30 אגורות למגנט ללא למינציה ו 20 – 40 אגורות למגנט עם הציפוי, אבל לא כך כאשר מעצב מקצועי מעצב זאת עבורך. 

בתי דפוס רבים מעסיקים את טובי המוחות בתחום העיצוב, ועל עבודתם הם נוהגים לגבות מחיר בטווח Y שקלים. אם מדובר במעצב מטעם בית הדפוס, הוזלה במחיר היא כנגד הגדלת ההזמנה. אם מדובר במעצב חיצוני בעל שם, הוא יקבע Fixed Price על אמנותו כמעצב. טווח הכמויות הנמכר בממוצע בבתי דפוס בישראל הוא 1,000 – 10,000 מגנטים. 

תוספים להזמנה
ישנם תוספים צורניים ואמנותיים המשפיעים אף הם על מחיר כרטיסי ביקור מגנטיים. שינוי הצורה ממלבן לצורה מעוצבת הקשורה לך, מצריכה עבודות רבות בתחום השיוף, החידוד והעיגול, פעולות יקרות שבממוצע מייקרות את המגנט ב 200 שקלים להזמנה שהם 20 אגורות למגנט. בנוסף, הגדלת כרטיס הביקור שלך מגודל סטנדרטי 5x8  או 5x9 ס"מ, אפילו אם מדובר במילימטרים בודדים, מצריכה את בעל בית הדפוס לצרוך חומר רב יותר, וגם לזה תהיה השפעה ישירה על המחיר. 

בדרישה ל 2,000 מגנטים איכותיים, מבית דפוס שעושה הכל עבורך, כולל למינציה ועבודות עיצוב, המחיר המקובל בשוק הוא 800 שקלים. ללא העיצוב, המחיר המקובל הוא 600 שקלים בממוצע. 
:
:
:
...Loading...