סוג שירותתחוםסוג
סוג שירותselect
תחוםselect
סוגselect

הזמנות לחתונה ולחינה

על מנת לעצב הזמנות לחתונה ולחינה, עלייך לבוא מוכן עם עבודת העיצוב.  בעבודה זו יש להכניס כמה שפחות מלל, אך על המלל שיהיה בה – להיות מושך, ולהיות מסוגל לצוד את עינו של הלקוח. המלל המופחת יסייע לנו במחיר בבית הדפוס: המטרה היא להדפיס מגנט קטן ככל הניתן על מנת שהמחיר יהיה בהתאם. כך ניתן להשיג מגנטים לפרסום בזול.

הזמנות לחתונה ולחינה יכולות לבוא גם כמגנט
בהינתן כי אין בידך עיצוב עבור המגנט שלך, ניתן להתייעץ עם בעלי מקצוע. בעלי המקצוע הם מעצבים מלומדים ובעלי כשרון יצירה גרפי. האחרונים מועסקים בבתי דפוס, ועובדים גם מחוץ להם. ניתן להתייעץ הן עם מעצבים בבית הדפוס והן עם מעצבים חיצוניים. יש לקחת בחשבון כי המעצב העובד בבית הדפוס מעוניין להרוויח מהעסקה הנרקמת בינך לבין מקום עבודתו, ולכן יעשה הכל על מנת להגדיל את גודל המגנט. לכן, במקרה  כזה, מומלץ לשמוע דעה שנייה, של מעצב חיצוני, במטרה לצמצם את גודל הכרטיס.

הליך הפקת המגנט
ההליך המומלץ ביותר הוא לנסח משפטים משלך, שיתרמו לקידום. במידת הצורך, תוכל להיעזר בקופירייטר, שימיר את הכתיבה האינפורמטיבית לכתיבה שיווקית. לאחר מכן, יש להתייעץ במעצב שיסייע לך להחליט כיצד ייראה מבחינה צורנית ומבחינה גרפית. במידה והחלטת להוזיל עלויות ולעצב בעצמך, מומלץ לשלוח את עבודתך למספר אמנים בתחומים שונים על מנת שיחוו את דעתם. במידה וזה עורר אצלם רגש – ניתן לשלוח את עבודתך לבית הדפוס.

הדפסת מגנטים לפרסום בזול בבית הדפוס
בקש מבית הדפוס להדפיס את המגנט עם קצוות מחודדים, ובגודל קטן ככל הניתן. חשוב שכל המלל עליו סוכם טרם הפניה לבית הדפוס יוצג על גבי הכרטיס. במקרים מיוחדים, ניתן לבקש צורה שקשורה שלך. לדוגמה,  מומלץ לעצב את המגנט בצורה של טרפז מעוגל בצלעו התחתונה, הנראה כמו ראש של מברג סטנדרטי. על מנת להשיג מגנטים בזול, השתמש בעקרון זה, רק אם אתה חושב שזה ישפר את הפעילות  במאת האחוזים. בכל מקרה אחר, היצמד למגנט מלבני סטנדרטי, והשתמש בתמונה אותה עיצבת מראש.

:
:
:
...Loading...